parallax background

Platforma EPALE

EPALE to pierwsza ogólnoeuropejska platforma internetowa skierowana do specjalistów w obszarze uczenia się dorosłych czyli do szkoleniowców, edukatorów, nauczycieli osób dorosłych. Głównym celem platformy jest stworzenie dla kadry edukacji dorosłych przestrzeni do dyskusji, dzielenia się wiedzą, współpracy a przez to do doskonalenia swoich kompetencji.

Platforma jest inicjatywą Komisji Europejskiej w ramach długoterminowego zobowiązania UE do promowania wysokiej jakości uczenia się dorosłych w Europie.

parallax background

W Europie jest już ponad 35 000 zarejestrowanych użytkowników w tym ponad 2000 osób w Polsce.

Każdy użytkownik może publikować artykuły na blogu, dodawać newsy i informacje o wydarzeniach oraz  komentować treści. Uczestnictwo w społeczności EPALE jest bezpłatne.


Dostęp do unikatowej wiedzy

Tysiące publikujących autorów i nowe materiały każdego dnia

Budowanie roli eksperta

Możliwość publikacji własnych materiałów w całej Europie.

Baza sprawdzonych partnerów

Szansa na znalezienie doświadczonych partnerów projektowych.

Informator o wydarzeniach

Dostęp do informacji o najważniejszych branżowych wydarzeniach.

Od 2018 roku jestem Ambasadorem EPALE i moim zadaniem jest pomagać osobom zainteresowanym platformą. Zapraszam do kontaktu ze mną, a pomogę w założeniu konta i wytłumaczę krok po kroku jak działa i jak korzystać:

Twoje imię:
Twoje nazwisko:
Twój email:
Twój telefon:
W czym mogę Ci pomóc jako Ambasador EPALE?
Administratorem danych osobowych jest EDUMAN Piotr Maczuga. Dane przetwarzane w formularzu kontaktywnym będą użyte jedynie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie, a następnie skasowane. Więcej informacji o przetwarzaniu danych na tej stronie znajdziesz w Polityce prywatności.