O Kursie

Przedstawiam Ci pierwszy kompleksowy kurs poświęcony produkcji profesjonalnych webinarów biznesowych

Pierwszy webinar to zazwyczaj ogromny stres oraz poświęcenie dużej ilości czasu, często również pieniędzy. Szczególnie trudno podjąć takie wyzwanie, gdy nie ma się doświadczenia i na każdym kroku pojawiają się wątpliwości. Jednocześnie wszędzie tam, gdzie liczy się profesjonalny wizerunek marki, znaczenie ma również efekt wizualny. Przywykliśmy do tego, że webinar przypomina dziś dobrze zrealizowaną audycję telewizyjną. Uczestnicząc w tym kursie poznasz odpowiedzi na szereg pytań:

  • Robić webinary samodzielnie czy wybrać wykonawcę?
  • W jakiej formie je realizować, aby były atrakcyjne?
  • Jak dobierać tematy?
  • Jak przygotować materiały?
  • Jak prowadzić?
  • Jakie narzędzia i w jaki sposób wykorzystywać?
  • Jak zminimalizować ryzyko wystąpienia problemów technicznych?
  • Jak sprawić, aby mieć dużo widzów?
  • Gdzie publikować webinary?
  • I wreszcie: ile to kosztuje?
Webinary na poważnie
Lekcje wideo
Webinary na poważnie
Interaktywne ćwiczenia
Webinary na poważnie
Praktyczne podejście
Webinary na poważnie
Autorska platforma

Zawarłem tutaj najlepsze praktyki, jakie udało mi się zgromadzić przez kilkanaście lat pracy w branży multimedialnej i edukacyjnej. W tym kursie postawiłem właśnie na webinary, uwzględniając szereg czynników: biznesowych, marketingowych, ludzkich, użytecznościowych, metodycznych, merytorycznych, aby każdemu, kto podejmie się udziału w tym kursie zapewnić jak największe szanse na osiągnięcie sukcesu. Robię wszystko, aby czas poświęcony ze mną nie był zmarnowany.

W tym kursie przygotowałem dla Ciebie naprawdę dużo treści i postarałem się o to, aby zaserwować ją w najbardziej skutecznej formie. Przede wszystkim: to jest kurs łączący w sobie zagadnienia biznesowe z marketingowymi i szczyptą technologii. Dostajesz wiedzę w takich proporcjach, aby móc świadomie planować i organizować webinary dla swojej firmy, dla klientów czy dla siebie. Poznajesz zagadnienia ważne z punktu widzenia producentów i realizatorów, dzięki czemu funkcjonujesz na rynku bardziej świadomie. Co najważniejsze - uczysz się od praktyka, który na co dzień produkuje materiały edukacyjne i marketingowe zarówno dla organizacji i firm, jak i osób prywatnych. Po tym kursie nabierzesz doświadczenia, które normalnie zdobywałbyś latami.

Zobacz o co chodzi w tym kursie lub przeczytaj dlaczego warto:

Dlaczego warto

Poznaj 7 powodów, dla których warto zainwestować właśnie w ten kurs

1Gotowa metoda na sukces
Ten kurs ma zastosowanie typowo praktyczne - uczestnicząc w nim tworzysz jednocześnie projekt własnego webinaru krok po kroku.
2Brak doświadczenia nie jest problemem
W trakcie kursu poznasz różne aspekty i zagadnienia, ale co najważniejsze, przedstawię je w taki sposób, abyś mógł te wiedzę wykorzystać bez względu na to czy masz już jakieś doświadczenie czy też nie.
3Nastawienie na biznes
Doskonale rozumiem, że webinary, który chcesz organizować są przede wszystkim narzędziem, które ma za zadanie osiągnąć konkretny cel biznesowy.
4Kupujesz tysiące godzin doświadczenia
Za niewielką kwotę masz dostęp do ogromnego doświadczenia, jakie posiadam, więc nie musisz się uczyć wszystkiego od początku na własnych błędach.
5To jest kurs, a nie playlista
Nie oferuję ci zestawu lekcji wideo, ale w pełni zaprojektowany program w którym krok po kroku przejdziesz cały proces.
6Jesteśmy w kontakcie
To nie jest anonimowy produkt online nastawiony na masowy zysk. Korzystając z tego kursu masz szansę konsultować swój projekt bezpośrednio ze mną.
7Perspektywy
Skupiam się na tych aspektach, które są dla Ciebie najważniejsze, nie zalewam Cię faktami i technikaliami z których i tak nie skorzystasz. Kurs zbudowałem w taki sposób, aby był przydatny bez względu na to czy będziesz robić webinaria samodzielnie, czy też zlecać je innym.

Co zawiera

Sprawdź, co dokładnie znajdziesz w moim kursie

18 lekcji wideo
9 zadań i ćwiczeń
180 stron ebooka
5 ról biznesowych
4 różne formaty
999 dni dostępu

Mój kurs to nie jest zestaw lekcji wideo z załącznikami i tekstowym skryptem zawartości, jak to ma miejsce w wielu innych kursach online. W tym wypadku otrzymujesz kompletnie zaprojektowany program edukacyjny. Na każde omawiane zagadnienie składa się lekcja wideo, która wprowadza w jego meandry. Dodatkowo masz do wykonania ćwiczenia, które dotyczą twojego projektu, a więc uczestnicząc w tym kursie od razu tworzysz własny produkt!

Podręcznik, który stworzyłem jako narzędzie tego kursu jest niezależnym opracowaniem, a nie skryptem lekcji wideo! Dlatego może funkcjonować samodzielnie i możesz do niego wracać niezależnie od lekcji. Jest on oparty o taką samą strukturę, jak cały kurs, więc nic cię nie zaskoczy.

Jeśli będziesz chciał wrócić do niektórych fragmentów, to kurs został również wydany w formie podcastu, którego możesz posłuchać w dowolnym miejscu i czasie. Podcast nie jest jedynie zapisem ścieżki audio z lekcji wideo, ale stworzyłem go niezależnie, właśnie po to, aby jeszcze lepiej wykorzystać potencjał tego formatu.

Co ważne i unikatowe: masz możliwość skonsultowania się ze mną na każdym etapie pracy, dlatego nigdy nie pozostajesz sam ze swoim wyzwaniem.

Jak widzisz, każdy element tego kursu został dokładnie przemyślany, zaprojektowany i wykonany. Nie uznajemy drogi na skróty i łatwego sięgania do twojego portfela.

Kurs Smart Learning1

Oglądasz lekcję wideo

Zostajesz wprowadzony w dane zagadnienie i masz już podstawy do działania praktycznego
Kurs Smart Learning2

Wykonujesz zadanie

Rozwijasz własny projekt małymi, ale systematycznymi krokami dążysz do celu
Kurs Smart Learning3

Korzystasz z materiałów

Utrwalasz wiedzę, gdy tylko jest taka potrzeba, bez konieczności oglądania lekcji wideo ponownie.
Kurs Smart Learning4

Kontynuujesz naukę i projekt

Jesteś gotowy do tego, aby przejść do kolejnej lekcji stale tworząc własny kurs

I w ten sposób przechodzisz razem ze mną przez cały kurs. Na koniec masz nie tylko wiedzę niezbędną, aby webinar wyprodukować, ale też sporo inspiracji do innych dziedzin marketingu. Całość została przeze mnie sformatowana w taki sposób, abyś mógł wyprodukować swój kurs już następnego dnia - bez względu na to czy zrobisz to samodzielnie, czy pracę zlecisz wykwalifikowanej ekipie.

O Autorze

Poznajmy się lepiej czyli wszystko, co powinieneś wiedzieć o autorze tego kursu

 

Piotr Maczuga

producent, metodyk, twórca


Nazywam się Piotr Maczuga. Od ponad dekady zajmuję się zagadnieniami wykorzystania nowych technologii w edukacji dorosłych. Tworzę i wdraża w organizacjach produkty oparte o technologie, które łączą w sobie nowoczesny marketing i edukację. Jestem współautorem metodyk i podręczników w zakresie webinariów, webcastów, knowledge pills i innych. A także: metodykiem, autorem szkoleń z zakresu wykorzystania multimediów w uczeniu i biznesie oraz publikacji poświęconej tej tematyce. Na co dzień kieruję Digital Knowledge Lab – studiem produkcji multimedialnych treści edukacyjnych działającym w ramach ekosystemu Digital Knowledge Observatory.. W ramach działalności pozazawodowej piszę, nagrywam, szkolę i występuję publicznie. Pomagam firmom w wejściu do cyfrowego świata multimediów na każdym etapie procesu.. Łączę w sobie elementy digital learning, multimedia, social media i content marketing. Więcej o mnie zawodowo na moim LinkedIn.
Moją misją zawodową jest usuwanie barier technologicznych przed wszystkimi, którzy mają ambicje uczyć innych, aby wspomagać tworzenie społeczeństwa świadomie i sprawnie posługującego się otaczającymi nas narzędziami.
 

Oto kilka kadrów z przygotowanych przeze mnie realizacji:

O Metodzie

Zobaczy czym wyróżniają się kursy opracowane przeze mnie

Smart Learning

Smart Learning to autorska metoda projektowania, tworzenia, dystrybucji i sprzedaży cyfrowych produktów edukacyjnych, którą stworzyliśmy w Fundacji Digital Knowledge Observatory, gdzie pracuję. Najprościej można by powiedzieć, że to filozofia tworzenia treści jako pomysłu na profesjonalny biznes dla edukatorów. Stawiamy na różne aspekty:

Fundacja Digital Knowledge Observatory stale inwestuje w najlepszych twórców kursów i ich pomysły. Pracując z osobami kreatywnymi pomagamy im rozwinąć koncepcje i stworzyć własny biznes oparty o wiedzę i technologię. W tym sensie Smart Learning jest szansą dla każdego, kto ma zapał do pracy i dobre pomysły, ale brakuje mu wiedzy i wsparcia przy uruchomieniu produktu. Udział w tym kursie może być zatem pierwszym krokiem, aby nawiązać długofalową współpracę.

Zapisz się

Nowa edycja kursu startuje już za kilka tygodni, ale ty możesz sobie zapewnić miejsce już teraz

Udział w kursie ma szczególny charakter również dla mnie. Abym mógł skupić się na współpracy z tobą uruchamiam nowe edycje w regularnych odstępach czasu. Dodatkowo dbam o to, aby grupy były niewielkie, bo to pozwala mi lepiej poznać każdy projekt. Nowa edycja rusza już niebawem, ale warto już teraz zapewnić sobie miejsce.

Nowa edycja startuje za:

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund