parallax background

O mnie

Nazywam się Piotr Maczuga. Od ponad dekady zajmuję się zagadnieniami wykorzystania nowych technologii w edukacji dorosłych. Tworzę i wdraża w organizacjach produkty oparte o technologie, które łączą w sobie nowoczesny marketing i edukację. Jestem współautorem metodyk i podręczników w zakresie webinariów, webcastów, knowledge pills i innych. A także: metodykiem, autorem szkoleń z zakresu wykorzystania multimediów w uczeniu i biznesie oraz publikacji poświęconej tej tematyce. Na co dzień kieruję Digital Knowledge Lab – studiem produkcji multimedialnych treści edukacyjnych działającym w ramach ekosystemu Digital Knowledge Observatory.

W ramach działalności pozazawodowej piszę, nagrywam, szkolę i występuję publicznie. Pomagam firmom w wejściu do cyfrowego świata multimediów na każdym etapie procesu.. Łączę w sobie elementy digital learning, multimedia, social media i content marketing. Więcej o mnie zawodowo na moim LinkedIn.

 
Moją misją zawodową jest usuwanie barier technologicznych przed wszystkimi, którzy mają ambicje uczyć innych, aby wspomagać tworzenie społeczeństwa świadomie i sprawnie posługującego się otaczającymi nas narzędziami.
 

Publikacje

Przedstawiam kilka wybranych pozycji, w których tworzeniu brałem udział w ostatnich latach:

O mnie

SZEŚĆ KONTEKSTÓW UCZENIA (SIĘ) DOROSŁYCH

Wybór najlepszych tekstów opublikowanych na platformie EPALE w 2019 r., którego koncepcji jestem autorem.
Wydawca: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Warszawa 2019
ISBN: 978-83-65591-92-0