POSTAW NA SAMODZIELNOŚĆ

Warsztaty i szkolenia dla pracowników, podczas których nauczą się samodzielnego realizowania skomplikowanych formatów
- wszystko dla Twojej firmy.

Już od ponad 12 lat zajmuję się technologiami video i streaming, a także uczeniem dorosłych. Dziś dziele się swoją wiedzą i doświadczeniem, ponieważ widzę, że wiele firm chce się usamodzielnić i włączyć usługi oparte o samodzielne realizacje audiowizualne do swojej oferty. Kibicuję takim działaniom i wspieram.

Moje podejście opiera się o wdrożenie podczas którego jestem współodpowiedzialny za efekt. Wiem więc doskonale, że każdy zespół, potrzebuje czasu, aby nabrać wprawy i doświadczenia - ja skracam tę drogę. Sprawiam, że możesz szybciej, sprawniej i bez błędów realizować całkiem samodzielnie:

Konferencje online

Eventy hybrydowe

Webinaria

Debaty i dyskusje

Łączenia zdalne

Wykłady i szkolenia

Wydarzenia sportowe

Wydarzenia kulturalne

vMix to nie wszystko. Pracuję zarówno na profesjonalnych, jak i konsumenckich i prosumenckich rozwiązaniach, które są sprawdzone i dobrane indywidualnie:

DLACZEGO WARTO

Poznaj 5 powodów, dla których warto zainwestować właśnie we współpracę ze mną

 
1NASTAWIENIE NA BIZNES
Doskonale rozumiem, że usługi, które świadczysz są przede wszystkim narzędziem, które ma za zadanie osiągnąć konkretny cel biznesowy. Przekazywana przeze mnie wiedza nie mogą być oderwane od tej rzeczywistości, ponieważ inwestujesz swój czas i pieniądze w konkretne efekty.
2KUPUJESZ TYSIĄCE GODZIN DOŚWIADCZENIA
Bez rozdrabniania się uzyskujesz dostęp do ogromnego doświadczenia, jakie posiadam, więc nie musisz się uczyć wszystkiego od początku na własnych błędach.
3WDROŻENIE, A NIE KURS CZY SZKOLENIE
Nie oferuję ci zestawu lekcji wideo, poradników, jednego czy kilku szkoleń lub warsztatów, ale kompleksowe podejście. Włączam w to również wspólne praktykowanie już w warunkach rynkowych. Takie podejście zwyczajnie bardziej się opłaca.
4MOCNE PODSTAWY DYDAKTYCZNE
W trakcie wdrożenia poznasz różne aspekty i zagadnienia, ale co najważniejsze, przedstawię je w taki sposób, abyś mógł te wiedzę wykorzystać bez względu na to czy masz już jakieś doświadczenie czy też nie. Jestem nie tylko praktykiem branży, ale również aktywnym edukatorem - potrafię więc dobrać metody do celów, aby wspólna nauka była skuteczna.
5PERSPEKTYWY
Skupiam się na tych aspektach, które są dla Ciebie najważniejsze, nie zalewam Cię faktami i technikaliami z których i tak nie skorzystasz. Zawsze myślę i projektuję perspektywicznie, ponieważ zależy mi na długiej i owocnej współpracy.
 

JAK TO DZIAŁA W MOIM WYKONANIU

Sprawdź na tej skromniej próbce moją wiedzę i sposób jej przekazywania

Materiał wideo nie przekaże oczywiście tego, co robimy podczas prawdziwych warsztatów, ale pokazuję tę próbkę, aby każdy mógł ocenić moje kompetencje w zakresie vMix oraz tego jak uczę.

 

;c;;

KIM JESTEM

Poznajmy się lepiej czyli wszystko, co powinieneś wiedzieć o mnie i moim doświadczeniu

 

Piotr Maczuga

producent, metodyk, twórca


Nazywam się Piotr Maczuga. Od ponad dekady zajmuję się zagadnieniami wykorzystania nowych technologii w edukacji dorosłych. Tworzę i wdrażam w organizacjach produkty oparte o technologie, które łączą w sobie nowoczesny marketing i edukację. Jestem współautorem metodyk i podręczników w zakresie webinariów, webcastów, knowledge pills i innych. A także: metodykiem, autorem szkoleń z zakresu wykorzystania multimediów w uczeniu i biznesie oraz publikacji poświęconej tej tematyce.

Na co dzień jestem szefem produkcji w Digital Space – studiu produkcji eventów oraz streamingu działającym w ramach ekosystemu Digital Knowledge Observatory. Powołałem do życia Fundację Digital Creators, która dzięki zaangażowaniu edukatorów i ekspertów z różnych dziedzin, pomaga w digitalizacji firm i organizacji związanych z edukacją i kulturą. Jestem również ambasadorem EPALE - Platformy Komisji Europejskiej ds. rozwoju i szkolenia dorosłych, która działa w 30 krajach w całej Europie.

W ramach działalności pozazawodowej piszę, nagrywam, szkolę i występuję publicznie. Pomagam firmom w wejściu do cyfrowego świata multimediów na każdym etapie procesu. Łączę w sobie elementy digital learning, multimedia, social media i content marketing.
Moją misją zawodową jest usuwanie barier technologicznych przed wszystkimi, którzy mają ambicje uczyć innych, aby wspomagać tworzenie społeczeństwa świadomie i sprawnie posługującego się otaczającymi nas narzędziami.
 

I najważniejsze:

Mam za sobą ponad 2000 różnych realizacji jako producent, kierownik produkcji i realizator
- to doświadczenie musi procentować!

Wśród firm i instytucji, które wsparłem merytorycznie jako edukator można znaleźć między innymi:

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Zebrałem tutaj odpowiedzi na część pytań, które są mi zadawane w związku z moimi usługami

 
1Czy można rozszerzyć warsztat o inne zagadnienia?
Tak, ponieważ w zasadzie nigdy nie chodzi tylko o vMix. Aby móc zrealizować mój cel muszę poznać potrzeby i w miarę możliwości wypełnić inne luki. Często warsztaty rozszerzają się o tematyki związane z zakupami sprzętu, adaptacją firmowego studio, a nawet marketingiem i obsługą eventów.
2Czy pomoc w dobrze sprzętu wiąże się z konkretnym dostawcą?
Nie. Naszym celem nie jest pośrednictwo w sprzedaży czy dostawie, ale pomoc w doborze najlepszych i - co najważniejsze - kompatybilnych ze sobą rozwiązań. Mamy sprawdzonych dostawców u których konsultujemy każdy projekt, ale nie ma to wpływu na sam proces ofertowania i zakupu. Na tym etapie ważne jest jednak to, że nie reprezentuję żadnej firmy, ani produktu, więc moim celem nie jest wdrożenie konkretnego rozwiązania za wszelką cenę.
3Czy zakres i formę wdrożenia można dostosować do warunków wymaganych wsparciem unijmym?
Tak. Jeśli operujesz grantem czy masz dofinansowanie, które wymaga odpowiedniego dostosowania usługi, rozumiemy to doskonale i służymy pomocą.
4Ile kosztuje ta usługa?
Proszę o wypełnienie formularza kontaktowego, a ja w zamian odeślę wycenę w ciągu kilku godzin.
5Ile osób może brać udział w szkoleniu?
Warunki ustalamy indywidualnie, ale bardzo ważne jest, aby każdy z uczestników mógł pracować na stanowisku wyposażonym w oprogramowanie vMix. Liczy się praktyka, więc w większości warsztatów bierze udział od 2 do 4 osób, maksymalnie 8.
6Ile trwają warsztaty?
W zależności od potrzeb, w tym - doświadczenia uczestników - 1-2 pełne dni. Często realizujemy również dodatkowy dzień utrwalający.
7Czy muszę reprezentować firmę z określonej branży?
Nie. Nasze usługi sprawdzą się w każdego organizacji, która ma opisane na tej stronie potrzeby.
8Czy mogę liczyć na poufność?
Oczywiście. W dowolnym momencie współpracy podpisujemy stosowny dokument NDA.
9Jakie są terminy realizacji usługi?
Wszystko zależy oczywiście od jej zakresu i gotowości obu stron. Realnie, warsztat wdrożeniowy zazwyczaj możemy zrealizować po około 2 tygodniach od podpisania umowy.
10Czy można przeprowadzić część warsztatową nie mając jeszcze sprzętu?
Tak. Zdaję sobie sprawę, że zakupy i formalności z tym związane przeciągają się często w czasie. Aby nie marnować tego czasu możemy pracować na naszym sprzęcie i oprogramowaniu.
 

KONTAKT

Napisz do mnie i opisz czego potrzebujesz. W zamian otrzymasz szczegółową wycenę usługi.

 

  Twoje imię i nazwisko:

  Organizacja:

  Twój email:

  Twój telefon:

  Napisz coś więcej, abym mógł lepiej przygotować się do wyceny:

  Administratorem danych osobowych jest EDUMAN Piotr Maczuga. Dane przetwarzane w formularzu kontaktywnym będą użyte jedynie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie, a następnie skasowane. Więcej informacji o przetwarzaniu danych na tej stronie znajdziesz w Polityce prywatności.