DZIAŁAJ SKUTECZNIE I POSTAW NA EFEKT

Warsztaty i szkolenia dla pracowników, projektowanie, dobór sprzętu i oprogramowania, mentoring, job shadowing
- wszystko dla Twojej firmy.

Przejście do działań w świecie cyfrowym stało się koniecznością i wielu przedsiębiorców poczyniło już pierwsze kroki w tym kierunku. Inni - rozpatrują takie działania coraz poważniej. Stąd też bardzo duża aktywność w obszarze zakupów sprzętu czy nauki oprogramowania do streamingu wideo, realizacji audiowizualnej i działań pokrewnych. Ja i mój zespół pracujemy w tym obszarze już ponad 10 lat i pomagamy wszędzie tam, gdzie jest potrzeba. Robimy wszystko, aby zainwestowane pieniądze i czas mogły się zwrócić jak najszybciej.

Moje podejście opiera się o wdrożenie podczas którego jestem współodpowiedzialny za efekt. Poznaj moje metody:

Pracuję zarówno na profesjonalnych, jak i konsumenckich i prosumenckich rozwiązaniach, które są sprawdzone i dobrane indywidualnie:

DLACZEGO WARTO

Poznaj 5 powodów, dla których warto zainwestować właśnie we współpracę ze mną

 
1NASTAWIENIE NA BIZNES
Doskonale rozumiem, że usługi, które świadczysz są przede wszystkim narzędziem, które ma za zadanie osiągnąć konkretny cel biznesowy. Przekazywana przeze mnie wiedza nie mogą być oderwane od tej rzeczywistości, ponieważ inwestujesz swój czas i pieniądze w konkretne efekty.
2KUPUJESZ TYSIĄCE GODZIN DOŚWIADCZENIA
Bez rozdrabniania się uzyskujesz dostęp do ogromnego doświadczenia, jakie posiadam, więc nie musisz się uczyć wszystkiego od początku na własnych błędach.
3WDROŻENIE, A NIE KURS CZY SZKOLENIE
Nie oferuję ci zestawu lekcji wideo, poradników, jednego czy kilku szkoleń lub warsztatów, ale kompleksowe podejście. Włączam w to również wspólne praktykowanie już w warunkach rynkowych. Takie podejście zwyczajnie bardziej się opłaca.
4MOCNE PODSTAWY DYDAKTYCZNE
W trakcie wdrożenia poznasz różne aspekty i zagadnienia, ale co najważniejsze, przedstawię je w taki sposób, abyś mógł te wiedzę wykorzystać bez względu na to czy masz już jakieś doświadczenie czy też nie. Jestem nie tylko praktykiem branży, ale również aktywnym edukatorem - potrafię więc dobrać metody do celów, aby wspólna nauka była skuteczna.
5PERSPEKTYWY
Skupiam się na tych aspektach, które są dla Ciebie najważniejsze, nie zalewam Cię faktami i technikaliami z których i tak nie skorzystasz. Zawsze myślę i projektuję perspektywicznie, ponieważ zależy mi na długiej i owocnej współpracy.
 

JAK DZIAŁA TA USŁUGA

Sprawdź, co dokładnie znajdziesz w oferowanym przeze mnie wdrożeniu

Moja usługa to nie jest klasyczny warsztat czy szkolenie. W tym wypadku otrzymujesz kompletnie zaprojektowany program wdrożeniowy, który następnie wspólnie realizujemy. Najważniejsze aspekty omówiłem w poniższym filmie. Nagranie jest długie, ale postanowiłem omówić w nim całe spektrum mojego podejścia do tematu. Zapraszam do poświęcenia 20 minut.


<script>

KIM JESTEM

Poznajmy się lepiej czyli wszystko, co powinieneś wiedzieć o mnie i moim doświadczeniu

 

Piotr Maczuga

producent, metodyk, twórca


Nazywam się Piotr Maczuga. Od ponad dekady zajmuję się zagadnieniami wykorzystania nowych technologii w edukacji dorosłych. Tworzę i wdrażam w organizacjach produkty oparte o technologie, które łączą w sobie nowoczesny marketing i edukację. Jestem współautorem metodyk i podręczników w zakresie webinariów, webcastów, knowledge pills i innych. A także: metodykiem, autorem szkoleń z zakresu wykorzystania multimediów w uczeniu i biznesie oraz publikacji poświęconej tej tematyce.

Na co dzień jestem szefem produkcji w Digital Space – studiu produkcji eventów oraz streamingu działającym w ramach ekosystemu Digital Knowledge Observatory. Powołałem do życia Fundację Digital Creators, która dzięki zaangażowaniu edukatorów i ekspertów z różnych dziedzin, pomaga w digitalizacji firm i organizacji związanych z edukacją i kulturą. Jestem również ambasadorem EPALE - Platformy Komisji Europejskiej ds. rozwoju i szkolenia dorosłych, która działa w 30 krajach w całej Europie.

W ramach działalności pozazawodowej piszę, nagrywam, szkolę i występuję publicznie. Pomagam firmom w wejściu do cyfrowego świata multimediów na każdym etapie procesu. Łączę w sobie elementy digital learning, multimedia, social media i content marketing.
Moją misją zawodową jest usuwanie barier technologicznych przed wszystkimi, którzy mają ambicje uczyć innych, aby wspomagać tworzenie społeczeństwa świadomie i sprawnie posługującego się otaczającymi nas narzędziami.
 

Wśród moich klientów można znaleźć między innymi:

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Zebrałem tutaj odpowiedzi na część pytań, które są mi zadawane w związku z moimi usługami

 
1Czy można ograniczyć się jedynie do zamówienia konkretnego warsztatu?
Tak, jeśli potrzebujesz konkretnego warsztatu (np. obsługa oprogramowania vMix), to jest taka możliwość. Bezpłatne spotkanie konsultacyjne służy właśnie temu, aby dobrać zakres działania do Twoich potrzeb.
2Co oznacza job shadowing?
Job shadowing w naszym przypadku oznacza taką formę pracy w której osoba szkolona obserwuje pracę moją lub członka naszego zespołu w realnych warunkach. W przypadku warsztatu poświęconego obsłudze danego systemu realizacji (np. vMix) adept bierze udział w produkcji będąc "za plecami" profesjonalisty i ma szansę podglądać jego pracę.
3Czy pomoc w dobrze sprzętu wiąże się z konkretnym dostawcą?
Nie. Naszym celem nie jest pośrednictwo w sprzedaży czy dostawie, ale pomoc w doborze najlepszych i - co najważniejsze - kompatybilnych ze sobą rozwiązań. Mamy sprawdzonych dostawców u których konsultujemy każdy projekt, ale nie ma to wpływu na sam proces ofertowania i zakupu. Na tym etapie ważne jest jednak to, że nie reprezentuję żadnej firmy, ani produktu, więc moim celem nie jest wdrożenie konkretnego rozwiązania za wszelką cenę.
4Czy zakres i formę wdrożenia można dostosować do warunków wymaganych wsparciem unijmym?
Tak. Jeśli operujesz grantem czy masz dofinansowanie, które wymaga odpowiedniego dostosowania usługi, rozumiemy to doskonale i służymy pomocą.
5Czy muszę reprezentować firmę z określonej branży?
Nie. Nasze usługi sprawdzą się w każdego organizacji, która ma opisane na tej stronie potrzeby.
6Czy konsultacja online kosztuje?
Nie i nie ma w niej żadnych ukrytych kosztów. Konsultacja to czas, który wspólnie poświęcamy na przekonanie się czy nasza współpraca ma szanse przynieść korzyści obu stronom. Konsultacja to również Twój czas, więc możesz śmiało zadawać pytania, czerpać z mojej wiedzy i doświadczenia, a ja udzielam - na ile to możliwe - konkretnych odpowiedzi.
7Czy mogę liczyć na poufność?
Oczywiście. W dowolnym momencie współpracy podpisujemy stosowny dokument NDA.
8Jakie są terminy realizacji usługi?
Wszystko zależy oczywiście od jej zakresu i gotowości obu stron. Realnie, warsztat wdrożeniowy zazwyczaj możemy zrealizować po około 2 tygodniach od podpisania umowy. Wąskim gardłem procesu są wydłużające się często dostawy sprzętu.
9Czy można przeprowadzić część warsztatową nie mając jeszcze sprzętu?
Tak. Zdaję sobie sprawę, że zakupy i formalności z tym związane przeciągają się często w czasie. Aby nie marnować tego czasu możemy pracować na naszym sprzęcie i oprogramowaniu.
 

KONTAKT

Napisz do mnie, a ja wybiorę najlepsze rozwiązanie dedykowane dla Ciebie. Odbędziesz całkowicie bezpłatnie wartościowe spotkanie przedwdrożeniowe i przekonasz się czy moja usługa jest dla ciebie.

 

  Twoje imię i nazwisko:

  Organizacja:

  Twój email:

  Twój telefon:

  Napisz coś więcej, abym mógł lepiej przygotować się do rozmowy:

  Administratorem danych osobowych jest EDUMAN Piotr Maczuga. Dane przetwarzane w formularzu kontaktywnym będą użyte jedynie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie, a następnie skasowane. Więcej informacji o przetwarzaniu danych na tej stronie znajdziesz w Polityce prywatności.