Najbardziej profesjonalne webinary na rynku

Projektuję i produkuję webinary od 2009 roku. W tym czasie brałem udział w ponad 2000 projektów. Występuję po obu stronach kamery, szkolę z występowania przed kamerą i efektywnego prowadzenia webinarów, piszę scenariusze, tworzę narzędzia wspierające, platformy dostępowe, dbam o pełną obsługę odbiorców i komunikację z nimi. Mam ogromne doświadczenie, ponieważ robię webinary praktycznie codziennie.

Webinar - jako taki - nie jest dzisaj niczym wyjątkowym. Każdego dnia organizowane są setki webinarów poświęconych praktycznie każdej tematyce. Znaczenie ma za to uświadomienie sobie, że kluczem do sukcesu jest właściwe połączenie składników wiedzy, technologii, edukacji i marketingu. Webinar, który spełni swój cel jako narzędzie pozyskiwania klientów lub uczenia, ma sens. W każdym innym wypadku jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Przyświeca mi zasada, że tylko w relacjach partnerskich można odnieść sukces na tym polu. Dlatego nieustannie pracuję nad tym, aby każdy z potencjalnych zainteresowanych mógł się dowiedzieć o skutecznych webinarach jak najwięcej zanim podejmie decyzje, bez względu na to czy finalnie zdecyduje się na współpracę ze mną czy nie. Przygotowałem dla Ciebie:

E-BOOK

Ponad 200 stron konkretów w formacie PDF i EPUB w podręczniku Webinary - jak odnieść sukces

KURS ONLINE

30 multimedialnych lekcji i 9 praktycznych ćwiczeń w kursie Webinary w działalności biznesowej

Jeśli interesujesz się webinarami, transmitowaniem na żywo i wykorzystaniem wideo w biznesie, to moje akrtykuły mogą przypaść Ci do gustu:

Digital Knowledge ObservatoryJeśli czujesz, że moja oferta jest nietypowa - masz rację. Na jej kształt i zakres wpłynęło nie tylko 10 lat doświadczeń, ale również fakt, że moje projekty realizuję w Fundacji Digital Knowledge Observatory, która od lat tworzy autorski ekosystem dla osób i instytucji zorientowanych na digital marketing & learning. W jego ramach w ostatnich latach wydarzyło się naprawdę wiele. Powstała siedziba studio (i nie tylko) Centrum Nowych Technologii Digital Knowledge Village. Zbudowaliśmy sieć kontaktów poprzez własne inicjatywy - Digital Knowledge Cluster i Digital Knowledge Network. Pomagamy w w akceleracji i rozwijaniu powierzonych nam projektów w ramach działania Digital Knowledge Accelerator oraz w funduszu venture capital EdTechHub. Jak widzisz, w branży dzieje się bardzo wiele, dlatego warto być z nami!.

Dowiedz się więcej

Napisz do mnie, a ja wybiorę najlepsze rozwiązanie dedykowane dla Ciebie.
Dostaniesz całkowicie bezpłatnie wartościowe materiały edukacyjne, a także możliwość wypróbowania naszego studio zupełnie bez zobowiązań.

  Twoje imię i nazwisko:
  Organizacja:
  Twój email:
  Twój telefon:
  Napisz coś więcej, abym mógł lepiej przygotować się do rozmowy:
  Administratorem danych osobowych jest EDUMAN Piotr Maczuga. Dane przetwarzane w formularzu kontaktywnym będą użyte jedynie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie, a następnie skasowane. Więcej informacji o przetwarzaniu danych na tej stronie znajdziesz w Polityce prywatności.